| falcao07 a întrebat:

am o intrebare cum as putea sa imi schimb schimbatorul de la bicicleta cel de pe ghidon care schimba pentru vitezele din spate (de pe pinioane)? P.S

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine platesti un meserias pentru ca dupa ce il pui trebuie ajustat sa schimbe bine vitezele si are 2 suruburi in spate.

| ionutu120 a răspuns:

Prima data desfaci firul de jos de la intinzator, are o piulita care il tine strans, desfaci schimbatorul de pe ghidon cu surubelnita, iar apoi pe unde normal e capul ala mare bagi celalalt capat, care vine in mod normal la intinzator, si il reglezi cum vrei.