| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna am o intrebare daca un dealer auto cumpara o masina cu 5 mii de euro stricata si o duce in atelierul auto propriu o repara si o vinde cu 30 de mii de euro cati bani ii ramane in buzunar de cheltuiala dupa ce plateste toate taxele etc.?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate spune o cifra exacta, totul depinzand de pretul reparatiei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ii pui o capota de aur o aduci de la 5000euro la 30.000.

in principiu nu ramane cu nimic, ca ce om intreg la cap da 30. 000euro pe o masina carpita?

| emonelbhaa99 a răspuns:

Paii ii ramane scoate peste 15mii happy!