| denisa1224 a întrebat:

Am o intrebare si daca ma poate ajuta cineva ar fi minunat. Mi-am cumparat un logan 1.6 benzina si recent am inceput sa am o problema la ea. Treaba sta in felul urmator, masina sta subturata si cand iau piciorul de pe acceleratie moare motorul. Imi puteti spune de ce?

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

E Logan, ai asteptari? Mai bine luai un astra g...

| Dishka a răspuns:

Buna! Asa imi făcea si mie masina, cineva mi-a zis ca nu este reglat bine relanti-ul, dar nu e nicio problemă.

| mysterioR a răspuns:

In primul rand mai bine luai un opel, pune un tester pe ea si vezi ce zice, pot fi o multime de probleme.

| Bostanel321 a răspuns:

Poate fi catalizatorul, ori bujiile.Cel mai bine du-te si pune-o pe un tester.Asa vei stii exact ce are