| educhoo123 a întrebat:

Buna Am o Skoda Fabia din 2001si de ceva timp mi sa aprins in bord un beculet portocaliu habar nu am de la ce este Arata ca si un volan si un semnul exclamari langa
Stie cineva de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Teo026 a răspuns:

Probabil nivel scazut al lichidului de servodirectie. In cel mai rau caz, s-a stricat pompa de servo-directie. Verifica lichidul mai intai si verifica si de scurgeri, deoarece nu se pierde de la sine. Funda?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Probabil senzorul care arata ca lampa lu Aladin din desene animate :)) seamana cu un clacson, este in aceasta poza http://i39.tinypic.com/2edza6h.jpg primul de pe randul din mijloc, este or de la uleiul de la servo, or de la cel din baia de ulei, si se poate aprinde si de la anumiti senzori dereglati, mai rar dar totusi se intampla!