| ImJack a întrebat:

Bună, am parcurs astăzi cam 50km cu mașina totul frumos, am oprit-o acasă și după 15 minute am vrut sa plec, urc în ea, bag cheia, dau contact... Nu se pune contactul, cheia se învârte ca și cum ar fi pus contactul și cum ar porni însă nu se aprinde bordul, farurile se aprind... Ce ar putea fi, am încercat și cu cheia de rezerva face la fel.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bateria sau instalatia electrica. siguranta de contact

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci in servis este clar ca defectiunea nu o poti remedia tu sau noi.