| annnna1234 a întrebat:

Daca ai atestatul de soferi cpi marfa luat dar nu vrei sa pleci pe tir momentan iti poti lua cardul tahograf mai tarziu? Gen peste 1 an, 2?

2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Lipsa de cultura, saracia lexicala, un vocabular care cuprinde trei patru cuvinte pe care le repeti mereu.cu acest "gen"care crezi tu ca da bine, nu poti masca nimic...ce scoala se face in ziua de azi!

| annnna1234 explică (pentru gheorghe699):

Daca nu aveti un raspuns la intrebarea mea nu va mai pierdeti timpul pe aici si varsati-va frustrarile in alta parte. Aa si apropo: am suficient de multa scoala si un vocabular destul de dezvoltat numai ca nu consider necesar sa demonstrez asta pe TPU.