| Andreea10203040 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: masina de spalat rufe face un zgomot de parca ar fi ceva in ea stiti cumva de la ce poate fi, este un zgomot foarte tare.

Răspuns Câştigător
| Wolfix a răspuns:

Poate ca i s-a rupt ceva in ea si tot zdrangane acolo. Cheama in specialist. Masina mea se invartea foarte greu si tot asa, se auzea un zgomot. Cand am chemat specialistul mi-a spus ca era o soseta intrata pe acolo. Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Posibil sa fie rulmentul uzat. E greu insa sa pui un diagnostic dupa descrierea unui zgomot. Sunt multe firme care repara masini de spalat la domiciliu, daca nu e in garantie apeleaza la una din ele. Daca e in garantie, anunta firma de unde ai cumparat-o, sa vina sa o ia.

| lucifer12345678 a răspuns:

Este posibil sa fie rulmentul