| AndreeaMarinak a întrebat:

Am susținut de două ori proba practică în vederea obținerii permisului auto, ambele încercări eșuate. Aș vrea să mă transfer la o altă școală de șoferi și să încerc din nou, care sunt demersurile pentru a reuși cu transferul?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceri dosarul de la scoala unde esti pentru transfer sau daca nu e nevoie (fiind in baza de date) te duci cu CI si continui. Suna scoala unde vrei sa mergi si intreaba poate raspunsurile de aici nu ajuta mult

| AndreeaMarinak explică (pentru mgtow):

Dosarul este la mine, dar cred că merge să sun la cealaltă școală să văd ce pot afla de acolo. Mulțumesc pentru răspuns!

| darrio2007 a răspuns:

Crezi că scoala de soferi este de vină?

| AndreeaMarinak explică (pentru darrio2007):

Am avut câteva experiențe destul de neplăcute cu cei de acolo, inclusiv cu instructorul, prin urmare mi-aș dori să încerc să continui în altă parte. Nu vreau să blamez pe nimeni, că nu asta este în interesul meu, pur și simplu vreau să abordez situația cu cineva care poate m-ar ajuta mai mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaMarinak):

Tu stii mai bine.