| Shadow001 a întrebat:

Am un Aprilia RS125 imi poate explica cineva cum sa rezolv o problema va rog frumos.sad Deci :Accelerez motorul merge perfect dar cand dau drumul la acceleratie manerul nu mai vrea sa mearga singur inapoi doar daca actionez eu asupra lui si il dau inapoi sad Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil acel tub prin care trece este sfasiat si undeva cablul se "blocheaza" si nu are suficienta forta pentru a revenii la loc.

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Ai pus intrebarea aici, desi tu stiai raspunsul.
Change that damn handle.

| Wenny10 a răspuns:

Da-i cu spray degripand acolo happy

| Sergiuss25 a răspuns:

Ai putea incerca sa cureti locul acela mic dintre ghidon si maner.