| gabi659 a întrebat:

Buna, am un audi a3 2.0tdi 140cp, de la 100 la ora in sus parca nu mai trage, se blocheaza acolo, am pus un filtru sport iar un furtunas de vacuum a ramas teleleu. Multi mi-au spus sa pun surub in furtunul acela ca nu face vacuum, oare asta sa fie problema? Masina pana la 100 la ora trage ca un lambo happy doar de la 100 in sus am problema, injectoarele turbo si restul sunt reconditionate, un pic imi suna volanta dar ambreiajul este schimbat

1 răspuns:
| DaniTIRB a răspuns:

De cand ai aceasta problema? Ai aceasta probleme dinainte sa schimbi ambreajul?