| gabi659 a întrebat:

Buna, am un audi a3 8p 2. 0tdi, catalizator gol si teava goala pana in spate, masina suna foarte tare cand stau in spatele evacuarii, dar din masina deloc.M-am gandit sa dau niste gauri in teava catalizatorului, poate se aude mai tare, ar merita sa fac treaba asta, se va auzi mai tare(gros)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur. ar fi cel mai ok, asa o sa atragi atentia mai tare politie si speram sa ramai mai repede fara talon.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O să te prindă RAR-ul, oricum.
Dacă vrei să sune bine, scoate evacuarea de tot, lasă doar downpipe-ul.

| Frank51 a răspuns:

Scoate catalizatorul și pune downpipe. Dacă ai finala stock diferență mare nu va fi, trebuie și o finală goală.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da-ti gauri in cap mai bine.

| 47red a răspuns:

Dupa mine as zice ca mai bine ai incerca sa schimbi evacuarea decat sa dai la gauri sau sa pui un catalizator sport