| Începătorul988 a întrebat:

Salutare. Astazi mi-am schimbat si eu evacuarea, mai exact teava goala, de 63.
Ma rog, se aude super frumos, dar la pornire as vrea ceva putin mai mult. Masina in cauza Audi a3 2.0tdi 170cai.
Ii pot face "popcorn"?

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Omologare RAR?winking

| Începătorul988 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Merge si asa! Ce-i frumos si lui D-zeu ii place.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Începătorul988):

Iar atunci cand Garcea vine cu pretentii: iti bagi pistonul in ea frumusete.winking laughing

| Începătorul988 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

3cruci si clasicul strans din c*r. Din cate am inteles pot monta o valva care este actionata prin telecomanda, si reduce zgomotul evacuarii