| alalalal12345 a întrebat:

Buna, am un golf 5 din 2006 si are o problema careia nu ii gasesc solutie. Se ineaca in timpul mersului sau la turatie mica, se opreste iar apoi nu mai porneste foarte mult timp. Ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Motor? pe diagnoza nu da nimic?

| alalalal12345 explică (pentru ClaudiuM1997):

Nimic! am schimbat injectoarele, distributia, bujii

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru alalalal12345):

Am avut un sintomn asemanator pe un VW bora 1.9 TDI... imi murea motorul in mers si la cald pornea extrem de greu. am schimbat senzorul de la axu cu came si de atunci masina nu o mai avut bai. alta idee nu am. sau poate senzorul de la vibrochen. una din doua.