| Laur195 a întrebat:

Am o problema cu un Ninja de 600 din 2012. Porneste foarte greu, iar cand porneste daca vreau sa il turez putin se ineaca si se opreste...la fel si daca nu il turez, se tot ineaca si nu stiu ce are! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Sistemul de pornire la rece defect

| Laur195 explică (pentru DaniTDCI):

Si totusi nu inteleg de ce..Ieri pornea perfect

4 răspunsuri:
| Laur195 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cam aia e principala problema..nu prea am timp sa merg la unul, trebuie sa pun motocicleta pe platforma sa o duc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Laur195):

Vorbeste cu "STIULETE"-Catalin; poate ca are el o varianta, ca el are platforma