| Andras_Marcel_2002 a întrebat:

Buna, am un scuter si as vrea sa pun un radio sau un Casetofon, se poate? Si daca da, cum trebuie sa procedez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci tiganie? Unde-ai mai vazut scuter cu casetofon. Hai ca in masina mai inchizi geamu si nu se aude, Dar pe scuter ce sa auzi, ca auzi masinile, si trebuie sa dai tare sa poti sa auzi ceva in mers.
Pune-ti casti in urechi si -ai scapat.
Sau sunt castile alea cu bluetooth care se ataseaza de casca pe care ti-o pui in cap. Si poti sa asculti si muzica si sa si suni sa vorbesti cu cineva.

| Andras_Marcel_2002 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut scuter cu casetofon in plus eu stau la țară și nu pre exista masini si nici poliție nu avem si pot sa-i dau tare volumul