| tony77799 a întrebat:

Buna,as dori sa stiu cat costa intretinerea unui camion 12t si mai mare in Romania pentru un an de zile.As dori daca se poate ceva sigur nu presupuneri.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa intrebi in general 2.000€ ajung atat timp cat nu il misti, daca il misti e bine sa ai 20.000€

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde la cine il duci cateva mii de euro.

| tony77799 explică (pentru mgtow):

Poate sa fie 2, 5, sau 10 mii poate vrei sa-mi raspunzi exact cat?

| tony77799 explică (pentru mgtow):

Da as vrea sa-l inmatriculez pe Romania dar sa-l folosesc exclusiv afara? 12 t sau un tir?

| mgtow a răspuns (pentru tony77799):

Se poate, o firma austriaca hartl trans inmatriculeaza man, daf pe Romania ca sa plateasca taxe mai mici. Ai nevoie de un sofer? Oricum eu plec pe comunitate in ianuarie.

| mgtow a răspuns (pentru tony77799):

Trebuie sa intrebi in general 2.000€ ajung atat timp cat nu il misti, daca il misti e bine sa ai 20.000€