| timisoara a întrebat:

Cat costa sa fac scoala de soferi pentru toate categoriile in afara de motor(A) in Timisoara? Si cat dureaza? La ce companie?

4 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Deci tu vrei sa faci B C E si D?
Te costa mai bine de 20 mil. Sincer pentru ce iti trebuie D`ul ala numai pentru autobuze e bun

| iam2good2u a răspuns:

Pai cauta o scoala de soferi si suna ca sa intrebi. eu estimez ca este in jur de 30-35 milioane. dar sa ai in vedere ca iti trebuiesc si atestate. toate 4 atestatele costa in jur de 15 milioane. mai iti trebuie si card tahograf, care este 2 milioane jumate. dar cauta mai multe scoli si suna sa iti faca un pret, pentru ca preturile pot varia cu milioane bune.

| b889max a răspuns:

Pai iti iei categoria "b" si dupa 2 ani parca iti iei si restul categoriilor asa ca mai bine ia-ti intai B

| STL a răspuns:

Ma Pentru masina Costa 12 mil (Lei Vechi), cred ca asta ar costa injur de 6-8 mil. Nu stiu nici eu sigur dar o sa mai interesez.