| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce parere aveti daca as lua un daihatsu terios 2007 pana in 80000 km tinand cont ca e inazlta si pentru mine ca incepator zic ca e buna o pearere as dori tinand cont ca urmaresc sa cumpar o masina cu garda mai sus sa nu ating toate minunile de pe drumuri si un cosum mai redus de combustibil?/

Răspuns Câştigător
| BogdăneI a răspuns:

Salut! Eu iti recomand un Golf 4, 5 sau un Opel Astra H pe benzina. Sunt masini bune, ieftine la intretinut si piesele se gasesc usor!
Cat despre garda la sol, cred ca trebuie sa te obisnuiesti cu o masina "normala", iar daca ai grija nu dai in nimic.

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Poti sa iti iei linistit. Pana la urma pe banii tai iti iei ce vrei. Nu atingi toate minunile de pe drum nici cu alte masini, sa nu ai impresia ca toti au avut masini 4x4 ca prima masina.