| lavinia297 a întrebat:

Buna,ce se intampla daca spal masina pe ger la -7 grade?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sper ca nu e poza ta.Apa ingheata la 0 grade.Cu ce crezi ca ai sa o speli la -7? Cu un aisberg? Apoi o duci la service ca ti-a disparut vopseaua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ai mici surprize cum ar fi iti ingheata usile sau mai rau daca te apuci si tragi frana de mana o mai misti la primavara

| Sofer a răspuns:

Mai bine nu o spala.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu mai intrii in ea. Si oricum degeaba o speli, ca se jegareste cum o scoti din spalatorie.

| bula2014 a răspuns:

Devine CURATA.

| JAYBEE a răspuns:

Nimic daca o duci la spalatorie }{

| lavinia297 explică (pentru JAYBEE):

Multumesc pentru raspunsuri! Am spalat masina la - 8 grade si nu s-a intamplat nimic pentru ca am rugat pe cei care au spalat-o sa o usuce bine si a fost totul ok.

| alexrock16 a răspuns:

Pui taxa de patinoar pe ea laughing