| Mihai_Ungureanu_1973 a întrebat:

Bună, cine mă poate ajuta c-un răspuns sau o îndrumare? Am o problema la playerul auto, nu-mi pornește cînd plec la drum, după un timp cam 15 minunate porneste dar trebuie sa opresc motorul și sa-l pornesc din nou. Cateodată pornește din prima dar atunci dacă dau volumul mai tare se închide, menționez că mașina pornește bine, nu am probleme la pornire, am probat trei playere și face la fel.Vă mulțumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alimentarea e făcută greșit, identifică 12V prezenti la mufă permanent, fără să treacă prin contact

| Mihai_Ungureanu_1973 explică:

Mulțumesc mult trebuie sa merg la un electrician că nuă pricep