| RaduLupu a întrebat:

Buna comunitate TPU happy As vrea sa imi cumpar si eu o masina, am la dispozitie 25. 000E si pana acum am gasit un audi a6 3.0 tdi quattro 2013 cu 23. 000E(Second hand) si un bmw seria 7 740 2013 cu 25. 000E (second hand), mi-ati mai putea da sfaturi in legatura cu ce masina ar mai fii in jurul acestui pret sau ce sa aleg intre seria 7 si a6, ( fara hate in comentari tongue multumesc ).

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vorbim de NFS?

nu de alta dar un seria7 vechi de 3 ani pleaca de la 35.000 lejer

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu banii astia iti cumperi o masina noua mai mult decat decenta, nu cancerele altora rulate sute de mii de km.

| TrăieşteClipa a răspuns:

In gta 5 preturile sunt in dolari, iar 250 de euro se scrie cu un singur 0.

| AleCuRaspuns a răspuns:

Daca esti fata, ai putea gasi mu
lte masini mercedes mai micute la 3000 - 6000 euro lejer
si care merg bine.
daca
esti baiat, esxis
ta volswagen-uri ff bune sau chiar si audi in jurul pretului astuia

| RaduLupu explică:

Nu vorbim nici de gta și nici de nfs, am un prieten de familie care îmi vinde mașină lui seria 7 pentru 25. 000E happy

| Mihai1810 a răspuns (pentru RaduLupu):

Sigur nu are vreo problema? Din ce am vazut seria 7 din 2013 pleaca de la 30000 euro.