| alex90_9133 a întrebat:

In urma unui accident, am ramas fara masina si ma gandesc sa-mi cumpar una second-hand in jur de 7000 euro, nu stiu ce sa aleg intre Audi A4 1.9,131 cai, an 2002; VW Passat 1.9,130 cai, an 2003, sau am vazut ca exista pe unele siteuri chiar si cate o Soda Oktavia 2, 1.6,101 cai in jurul acestui pret chiar si Audi A4 2005 1.9,130 cai. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| adrian24 a răspuns:

Parerea mea cu banii care ii ai, o dacie noua. De ce sa cumperi un lucru uzat de altii la care majoritatea au km dati peste cap, si au probelme ascunse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca s-a deschis aproape de Braila un magazin urias de masini sh unde, daca ai intrat, este imposibil sa iesi fara masina cu actele in regula si revizie facuta. Eu am avut noroc ca mi-am uitat cardul acasa ca era cit pe ce sa pun botul.