| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Daca pici traseul auto la cat timp te poți reprograma? Si cam cat dureaza pana vei da din nou? Mentionez : orasul Craiova

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca pici examenul auto te poti reinscrie dupa 15 zile (asa spune legea), timp in care ai obligatia sa mai iei inca 6-8 ore cu instructorul si sa aduci dovada platii si executiei orelor, la dosarul de re-examinare.
Asadar, peste 15 zile poti sa mergi la Politie (sau online) sa te reporgramezi cand au ei liber pentru traseu, probabil in 2-3 luni, fiindca este perioada de vara si sunt f aglomerati.