| Anonim271 a întrebat:

Hei stie careva la cate zile se poate reprograma traseul pentru iudetul ilfov?
Ca la Bucuresti stiam ca la 30 de zile te poti reprograma daca nu te prezinti sau daca pici.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge imediat sa te reprogrameze si o sa-ti faca reprogramarea in termenul minim de de 15 zile libere, in fapt 17 de zile, de la data cand ai picat. Ca te reprogrameaza la mai multe zile este din cauza ca sunt multi candidati si nu sunt locuri libere pentru examinare mai repede.

| Biggiesan a răspuns:

Mergi la ghiseu acolo unde te-ai programat pentru sala. Te ajuta ei mai departe. Succes!