| Faranume97 a întrebat:

Buna! E adevarat ca instructorul îi poate zice politistului sa ma treaca la examenul auto daca conduc bine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce legaturi are cu ei.

| darrio2007 a răspuns:

Daca vor imparti amandoi șpaga, e posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil si nici advarat. Asta este doar in imaginatia ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant ce zice instructorul.
tu dai examenul cu politistul in masina si instructorul nu e acolo.

| Vântulalb a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stie politistul daca tu conduci bine? Trebuie sa il creada pe instructor sau ce?
O sa decida politistul daca tu conduci bine atunci cand dai examenul cu el, restul sunt vise, politistul nu are nicio treaba cu intructorul, doar daca sunt spagari amandoi si sunt pe felie si tu la asta te-ai referit.

| Whitesnake99 a răspuns:

Da, daca ii da si un plic cu numele tau si 300€.Ca doar n-o sa-i zica tare sa se auda pe microfon "Uite aici spaga, trece-l pe asta meu".

| AlexandruInu a răspuns:

NU,normal ca nu. Oricum examenul auto proba de oras este filmat, audio si vizual. Politistul este în masura sa decida. Dar daca crezi ca, conduci bine de ce sa iti faci griji? Sau asa zisele pile?