| invizita a întrebat:

fiti amabili, ma ajuta si pe mine cineva sa aflu codul de la o piesa din cutia de viteze de la un hyundai accent x-3 (1.3 12 valve, benzina) an 97. este vorba de furca care schimba vitezele pe axul principal (acea furca prin care trec 2 tije) si codurile de la rulmenti conici de pe axu intermediar. si poate imi indicati si un magazin online pentru piesele de mai sus. va multumesc!

6 răspunsuri:
| adilan a răspuns:

Arunca-te pe geam, ai si tu un jaf de masina. Cine te-a pus sa iei zdreanta aia de masina? Mai proasta nu gaseai. Pe autostrada te intrec si cu o caruta sa nu mai zic de trabant. Daca o vinzi nu ai bani nici sa treci strada. Eu in locul tau as da-o la fier vechi. Nu stiu daca aia primesc jafuri din astea de masini, dar incerci si tu sa le dai spaga ca sa iti ia masina. Du-te is da-i foc si lasa-ne cu jaful tau.

| invizita explică (pentru adilan):

Care e treaba ta cu ce masina aleg eu sa umblu sau sa imi cumpar? si nu inteleg la ce te-ai mai deranjat sa raspunzi daca nu ai dat un raspuns ajutatot? dar ceva imi zice ca ai si tu un accent incat ai dat peste intrebare

| adilan a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat

| adilan a răspuns:

Buna! fiti amabili, ma ajuta si pe mine cineva sa aflu codul de la o piesa din cutia de viteze de la un hyundai accent x-3 (1.3 12 valve, benzina) an 97. este vorba de furca care schimba vitezele pe axul principal (acea furca prin care trec 2 tije) si codurile de la rulmenti conici de pe axu intermediar. si poate imi indicati si un magazin online pentru piesele de mai sus. va multumesc!

| adilan a răspuns:

Buna! fiti amabili, ma ajuta si pe mine cineva sa aflu codul de la o piesa din cutia de viteze de la un hyundai accent x-3 (1.3 12 valve, benzina) an 97. este vorba de furca care schimba vitezele pe axul principal (acea furca prin care trec 2 tije) si codurile de la rulmenti conici de pe axu intermediar. si poate imi indicati si un magazin online pentru piesele de mai sus. va multumesc!

| adilan a răspuns:

Buna! fiti amabili, ma ajuta si pe mine cineva sa aflu codul de la o piesa din cutia dviteze de la un hyundai accent x-3 (1.3 12 valve, benzina) an 97. este vorba de furca care schimba vitezele pe axul principal (acea furca prin care trec 2 tije) si codurile de la rulmenti conici de pe axu intermediar. si poate imi indicati si un magazin online pentru piesele de mai sus. va multumesc!