| Robert1701 a întrebat:

Bună. În medie cât costă o rată la o Dacia Logan/Sandero? Întreb aici fiindcă pe site nu am găsit informațiile dorite și nu am reprezentanțe Dacia în apropiere.

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Intra aici:
https://finantare.dacia.ro/? utm_source=dacia.ro&utm_medium=website&utm_campaign=menu-navigation
Aici iti simuleaza ei. De ex pentru o dacie sandero tce 90cp si dotata decent (10.600 euro pret de lista) trebuie sa dai 917 lei pe luna timp de 5 ani daca platesti 2650 euro avans.
Poti sa iei si una cheala cu 65cp pentru 8600 euro dar nu cred camerita. Bafta!

1 răspuns: