| catalin223311 a întrebat:

Buna, intrebare.
As vrea sa fac conversie de volan de pe dreapta pe stanga. Stie careva un sevice care face aceasta operatiune pentru un lexus is 220d si daca da imi puteti da un numar de telefon?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

+40744118122 gabriel onofrei are service tuning. El iti zice in concret.

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Nu uita sa-i zici ca e din Brasov happy

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca conteaza mult cine face asta, sa gasesti un service care se ocupa cu astfel de conversii ca si cum asta ar fi profilul lor de activitate, nu un service general care cu siguranta nu se va pricepe.
Ai nevoie de piese multe si manopera costa si ea.
Nu stiu ce service sa-ti recomand pentru ca sunt cateva in tara care cred ca pot face si acest model dar trebuie sa lasi masina acolo ceva timp.
Incearca si la cine a zis mgtow, desi eu stiam ca onofrei face mai mult masini preparate pentru competitii si tuning, dar a avut destule masini japoneze pe mana de la mama lor de acolo care nu vin decat cu volan pe dreapta si posibil sa le fi schimbat partea, deci cred ca are experienta.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Face si tuning de placere pentru masini de orice categorie

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

5000€ pentru piese originale si mana de lucru ar merita o conversie asta daca sar rupe UE de tot altfel o tine asa sau vecinul nostru mult iubit

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Vecinul nostru mult iubit stiu unde bati in rahatii din BG, la aia imi e frica la vara cand le tranzitez tara sa imi las masina pentru ca fura masinile de Romania! Da, ai auzit bine bulgarii fura masinile la romani, direct din hotel pazit, au fost multe cazuri si politia e mana-n mana cu acei infractori.

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Apropo stii ca are si o piesa audio dedicata?
https://www.youtube.com/watch?v=nPI3NzAP4u8

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Poti merge in alta tara. Romanii fac paguba la guvernu bulgar cand nu au asigurari pe nr texane TX care vin pe BG si statul bg plateste reparatii in ro laughing

| sierra1 a răspuns:

Probabil te costă mai mult de jumătare din prețul mașinii că e cam răruță pe șosele pe la noi. Greșesc?

| catalin223311 explică (pentru sierra1):

E raruta dar masina o am deja o am ideea ar fi sa vad unde pot face aceasta schimbare

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Îți recomand sa o vinzi și sa îți cumperi alta
Nu se compara ca cea ieșită standard din fabricație

| Simpatic a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Tre sa vina cu multi bani de acasa intrucat masinile de Anglia sunt la jumatate de pret fata de una sh dar cu volanul pe partea normala, plus ca e brexit si numai au drept de circulatie decat 90 de zile din cate stiu, cineva destept nici nu ar mai cumpara acum asa ceva!