| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un numar de telefon sau un sediu unde sa se poata face schimbare de volan de pe dreapta pe stanga? dau fundabig grin(sa fie din romania)

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Ce model de masina e? Daca ai piesele necesare (de pe o masina cu volan pe stanga dezmembrata) si esti din Ardeal te pot ajuta eu. Si daca nu esti din Ardeal te ajut dar e distanta lunga pana la Satu Mare unde e atelierul!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si ai piesele necesare sau esti dispusa sa le cumperi da un mesaj privat si iti recomand un service (Si altul cu exceptia service-ului meu daca vreilaughing ), daca esti din alta zona iti pot gasi cate ceva aproape oriunde!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste cu baietii astia din Sighet http://www.e-oferta.ro/anunturi/modificare-auto-cu-volan-pe-stanga.html
Sper ca masina ta este scumpa, altfel nu se justifica banii cheltuiti pentru trecerea din RHD in LHD. Ai aici nr. de tel. si adresa de mail. Bafta!

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa faci asta dar daca iti iei o masina din alta tara poate gasesti cu volanul pe dreapta