| recoba20 a întrebat:

Bună, la atestat pentru transport marfa. La proba practica este doar condus sau iti pune si intrebari pe traseu? Stiu ca trebuie completata diagrama, altceva mai trebuie?

1 răspuns:
| MadalinDragos a răspuns:

Salut. Vei da si un test cu cateva intrebari, legate de felul in care asezi paletii, cum ii legi, cata greutate poti pune pe puntea spate a capului tractor, cat pe puntile vagonului. Iar la proba practica, este doar (asa a fost la mine), doar trasul vagonului la rampa si devopertarea prelatei si ounerea ei la loc. Acum la tine, nu stiu cum va fi, depinde de ceea ce va vrea examinatorul.
Succes