| Anairda96 a întrebat:

Bună. M.ar interesa ce costuri impune înscrierea unei mașini cu nr de Germania. Un Seat Toledo 3 din 2005 motor de 2.0. Prima înmatriculare și plus că trebuie și asigurare. Costul și timpul. Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Costul cel mai mare e rca, care in functie de varsta celui care va inscrie masina poate sa fie si 2000 lei pe an.
Apoi find masina de afara trebuie sa ii faci rar, vreo 500 lei.

ca si timp depinde cat de repede te misti, poti termina si in cateva zile