| Alex00717 a întrebat:

Buna, ma gândesc sa imi iau un bmw 320i 2006, acum stau in Germania si am gasit o masina la pret de 3.5k euro dar masina are o problema, cica are o eroare in bord la dtc, e grava problema? Sa caut alta masina sau daca o duc la service si o repar nu mai am probleme cu dtc ul? De asemenea cat ar costa reparatia?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu-ti poate spune nimeni cat de grava este problema si cat costa reparatia pe internet. Nu cumpara niciodata o masina fara sa-i faci inainte o verificare la un service autorizat.

Mai bine sa dai 100-200 de euro si sa afli ca este praf decat sa dai 3500 si sa afli apoi ca te mai costa inca 5000 sa o repari.