| Norbi16 a întrebat:

Buna,
Ma intereseaza sa achizitionez un scuter.Ma intereseaza la el viteza demarajul si consumul cat de mic puteti sa-mi dati niste sugestii? Pret aprox.500 E

Răspuns Câştigător
| clorhidrat a răspuns:

Atunci cauta scuter in 4T de la Peugeot sau Yamaha

5 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Uita-te pe www.tocmai.ro

| clorhidrat a răspuns:

Gilera Typhoon de 49cmc fara limitator merge pana la 80km/h. Pretul ii pana 500 de Eur.

| Norbi16 explică (pentru clorhidrat):

M-ar interesa orice alta marca in afara de piagiowhistling vreau consum mic si piagio nu prea se incadreazabatting eyelashes

| Norbi16 explică (pentru clorhidrat):

Cam la asta ma gandeam si eu thinking Aprilla nu prea intra in categoriile pe care le-am zis mai sus?

| clorhidrat a răspuns (pentru Norbi16):

Doar la 125 cmc au in 4T, SR-urile sunt in 2T si consuma cam 3, 5 l / 100 km

| clorhidrat a răspuns (pentru Norbi16):

Atunci cauta scuter in 4T de la Peugeot sau Yamaha