| dinucristian2000 a întrebat:

ce recomandati dintre piaggio nrg mc4 2007 si kymco dink 50 2003 si de ce? precizez ca nu ma intereseaza viteza demarajul ca e italian sau nu. ma intereseaza strict fiabilitatea si durabilitatea scuterelor.

Răspuns Câştigător
| motobiz a răspuns:

Amandoua sunt bune dar daca vrei fiabilitate incearca ceva de la honda care pun pe primul loc fiabilitatea motorului apoi viteza si celelalte si altceva, daca esti potent financiar merge sa alegi un scuter cu racire pe apa in 4 timpi daca nu cele pe aer sunt mai usor de intretinut daca vrei doar de la cele doua firme cred ca mai calitative sunt kymco prea multe piaggio la vanzare sau la schimb asta trebuie sa ti spuna ceva

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, sincer iti recomand piaggio de oarece e un distribuitor de succes, in schimb de kymco nu stiu ce sa zic, acel kymco dink 50 2003 e 4t, aici tu alegi in special, dar scuterele 4t au mai mukte "fite", la un anumit numar de kilometrii trebuie sa ii reglezi rampa cu tacheti, supapele, dar ca si consum sunt foarte fliabile, sper ca ai inteles ceva din asta, succes