| skat a întrebat:

Buna, mi-am achiziționat o masina in Austria noua și anul viitor trebuie sa fac service-ul la ei la Hyundai. Întrebarea mea este pot sa fac service-ul la Hyundai in Romania când merg in concediu? Este valabil dacă îl fac in Romania și masina este înmatriculata pe Austria

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Este valabil oriunde in Europa pentru ca pot accesa baza de date comuna.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat il faci la o reprezentanta autorizata nu conteaza in ce tara e, mai ales in UE

| sierra1 a răspuns:

Sfat: fă-o acolo (apopo, aici te-ar duce cam la 200 euro)