| alexuL97 a întrebat:

Mi-am cumpărat o mașina din Bacău. Poate cineva să-mi spună cat de repede pot S-o transcriu pe Cluj si să-i schimb talonul? Mulțumesc anticipat tuturor! happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1-2 luni? De unde spanaci ai scos treaba asta?

Sa nu mai zicem, ca legal are 30 zile maxim de la cumparare si oricum daca are toate actele de la vanzator in 2-3 zile o trece pe numele lui

1 răspuns:
| iepurascufundita a răspuns:

Dupa ce ai terminat toate actele legale cu fostul detinator al masinii poti face acel lucru aproximativ 1-2 luni

| suntserios a răspuns (pentru iepurascufundita):

1-2 luni? De unde spanaci ai scos treaba asta?

Sa nu mai zicem, ca legal are 30 zile maxim de la cumparare si oricum daca are toate actele de la vanzator in 2-3 zile o trece pe numele lui