| beatriceduman123 a întrebat:

Buna prieteni, am și eu o mare întrebare, va rog sa ma ajutați dacă se poate sa îmi spuneți și mie dacă plec din Germania cu mașina mâine de dimineața când ajung in Buzău? Va rog sa îmi raspundeti când de repede m-ati ajuta foarte mult.

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

N ai google?

| 9Florin9 a răspuns:

Depinde foarte mult de masina si de tine, aproximativ 14 ore daca mergi mediu (160 km/h pe autostrada).
Asta tine foarte foarte mult de masina si de tine, ce am zis acum este foarte aproximativ si foarte vag.