| JunNnkie a întrebat:

Maine dimineata la 4 plec la mare. Spuneti-mi si mie ce sa fac in masina ca sa nu ma plictisesc!

11 răspunsuri:
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, ia-ti castile si asculta muzica, daca ai telefon bunpoti descarca seriale de pe net si sa lE privesti, dakpoti ia laptopul. Poti sta de vorba cu prietenii pana nu treci de granitza, poti desena, poti citi,

| rutanklan a răspuns:

Practicarea onanismului pe bancheta din spate a masinii parintilor e omactivitate demna de luat in seama. Nu doar ca nu te vei plictisi, parintii tai vor avea un subiect de discutie.

| bmerry a răspuns:

Drumul oricum va fi plictisitor, indiferent cu ce iti vei amagi timpul. Incarcati playlistul numai cu melodiile preferate si asigura-te ca ai baterie suficienta. Ai putea sa-ti iei un rebus sau stiu si eu... sudoku. Nu ai altceva de facut.

| Differentx13 a răspuns:

Hei. Poți asculta muzică, sau poți citi ceva. Dacă e 4 dimineața, ai putea chiar să dormi happy. Succes.

| Patyi a răspuns:

Bună. Ia-ţi cu tine mp3 sau mp4 dacă ai, o tabletă sau un laptop, telefonul cu căsti si pregăteste-ti un film să te uiti la el pe drum. Joci cărti, te mai uiti la peisaje, dormi. Distractie plăcută si drum bun! Fundă?

| JunNnkie explică:

Multumesc de ajutor dar nu stiu cui sa-i dau funda

| alexarabu32 a răspuns:

Ia-ti castile. o carte. laptop. dormi scrii iti faci o tema. inveti...te joci. mananci..stiu si eu. fundita?

| UnicornFlavored a răspuns:

Asculti muzica. Incerci sa desenezi si apoi razi de ciudateniile care iti ies. Te joci pe telefon/laptop/ipad, ce ai tu acolo. Enervezi restul oamenilor din masina cu intrebari stupide. Faci ocazional zgomote ciudate ca sa vezi ce reactie au ceilalati. faci cu mana la oameni din alte masini si pe strada. dormi... compui o poezie de care sa razi tot restul vietii tale. sunt o multime de posibilitati. vacanta placuta!

| VioConstantin a răspuns:

1-Asculta muzica
2-Baga.ti jocuri noi in telefon si termina.le pe toate
3-uita-te pe geam
4-daca ai frati, surori jucati-va ceva(carti, pe telefon in 2)
5-deseneaza
6-cumpara-ti niste reviste sau o carte interesanta(si mazgaleste-le in caz ca nu ai chef de citit)
Funda?

| MyhaelaRose a răspuns:

Salut! Fa ce fac si eu, asculta muzica la telefon, joacate pe telefon fa niste poze pe unde mergi sau ia-ti niste reviste cu tine si citeste din ele ce ti se pare cati place ( poti lua si eu o carte cu tine ), sa te gandesti cu ce te imbraci, sa te odihnesti.
Te mai gandesti tu, mie asta mi-a trecut prin cap acum.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Calxfhghbgbhcfgbh a răspuns:

Buna! Incearca sa stai treaz pana la 3 noaptea, dupa la 4 te trezesc parintii si in masina o sa dormi cateva ore. Dupa ce te trezesti,joacate cu cineva carti in masina,daca o sa fii singur si cel care conduce nu are timp,intra pe internet, vorbeste la telefon, mananci, dormi, vezi tu.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
La revedere!