| Zaharia_Marius_1986 a întrebat:

Am trimis si eu o masina in Bulgaria pe platforma acum 3 zile. Iar azi ma suna asta care s-a dus in Bulgaria si imi zice ca masina e furata. Dar cum sa fie furata cand eu am trecut granita cu ea? Cand m-au oprit politistii de atatea ori si toate actele erau in regula. Am scos numere rosii fara nicio problema. Iar masina o am de 1 an si ceva. Am cumparat-o de la o Poloneza cand lucram in Belgia. Daca stie cineva ceva sa posteze aici.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai sa pui aceeasi intrebare de 20 ori tot nu o sa te putem noi lamuri care e treaba. La ce combinatii in belgia cu polonezi ai facut tu acolo ceva oricum nu pare curat

| pilaf a răspuns:

Mașina e furată. De către ăla care te-a sunat. Zic eu că e la mintea cocoșului.

| Zaharia_Marius_1986 explică (pentru pilaf):

A vazut ca e o masina faina. Si ce a zis, ia sa-l pacalesc eu pe asta si sa-i zic ca e furata. Dar lasa ca-i fac eu manevra cand se intoarce in tara. Masina este o Honda Prelude cu cutie automata si piele.