| Marius_Edy_1995 a întrebat:

..am un scuter baotian 4t am o problema..nu imi ajunge benzina la bujie.o scot uscata de fiecare data..benzina ajunge doar in carburator..carburatorul l-am verificat si este curat..vacuumul functioneaza. ofer funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| motobiz a răspuns:

Muzicuta controlata, daca are, nu stiu daca si cele 4t au, carburatorul sa fie bine etansat sa nu traga aer fals, trebuie sa verifici nivelul de benzina la carburator