| antonio803 a întrebat:

Bună seara.
Dacă vreau sa ma reprogramez pentru traseu, trebuie sa ma reprogramez unde am dat sala?

2 răspunsuri:
| Fjordneddey a răspuns:

Eu cand am dat traseul m-am programat pe drpciv.ro, folosind numarul matricol al dosarului. Probabil ca te poti reprograma si unde ai dat sala sau si la scoala ta auto poti sa rogi sa te reprogrameze.

| antonio803 explică (pentru Fjordneddey):

Când m-am programat prima data, m-am programat la școală și am fost nefinalizat la traseu(lipsa ochelari și nu am știut ca să îi am și la traseu sa îi am cum sunt trecut pe fisa medicala) și acum trebuie sa reprogramez unde am dat sala