| Maxim_Ionut_Catalin_2000 a întrebat:

Buna seara dragi prieteni!
As avea nevoie de ajutor în achizitionarea unei mașini sh.
Eu m-as axa pe : Audi a 3 1.8/2.0 TDI-BMW seria 3 1.8/2.0 150cp cel cu distributia in fata 2002/2004- Mazda 6 2.0 diesel 2004/2006-Golf 5 2004 1.8 sau vw passat 1.8/2.0 TDI 2002/2004. Ce sfaturi îmi dați și aduceți și argumente cei care stiu despre ce vorbesc! Tin sa mentionez ca dispun de un buget de aproximativ 3500 euro mai mult sau mai putin.
Va multumesc frumos! Cel mai bun răspuns primește funda!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu motorina, benzina 1.6 e destul de bine. Si nu lua de la samsar doar daca e prieten vechi sau mergi personal prin Germania sa vorbesti cu vanzatorul in fata apoi o aduci acasa.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde, poate ma ajuta daca imi spui, daca ai facut fotbal?

| Maxim_Ionut_Catalin_2000 explică (pentru Celcestietot):

Dacă te referi la faptul că sunt cuvinte scrise gresit, sa stii ca se datorează corectorului aiurit de la Samsung.laughing
Dacă nu iti pot spune ca da, am jucat fotbal. De ce întrebi?

| Simpatic a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu am facut box, ce masina imi recomanzi?
sau sa-l sun pe nea Titi Prosop?

| Celcestietot a răspuns (pentru Maxim_Ionut_Catalin_2000):

Nici nu mă gândeam la gramatica. Întrebam că aveam și eu așa un coleg în clasa, fix același nume, fix același an.

| Celcestietot a răspuns (pentru Simpatic):

Hummer laughing.