| Nimeni10 a întrebat:

Salut, ce masini merita la 3500-4000 euro?
Audi a3 8p, seria 1, golf 5, seat leon 1p sau passat b6 a4 b7, e90?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu la un e90 mă gândesc în bani ăștia.

| UserRo10 a răspuns:

A4b7, dar evita cod motor bpw

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim1819 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti, daca vrei masina confortabila, consum mic, moderna etc etc, e bun un golf 5 sau passat nu se strica asa usor dar daca se intampla gasesti piese ieftine si repede nu trebuie sa cauti prin alte tari. Daca vrei ceva mai sport si ceva mai de baietasi o honda civic ej9 din 2000 cu motor v-tec pe care o gasesti intre 1500 si 3500€ mai investesti cam 1500 in ea si iti faci un mic monstru are si un avantaj mare pentru ca e usoara 1035 kg daca mai scoti cate ceva ajungi si la 950 kg iar 200cai pe o masina de 950 kg e ceva. Daca le vrei pe toate si confort si lux si sportivitate f90 e ideal