| Ion1231 a întrebat:

Buna seara! Imi recomandati un mp3/navigatie pana in 120 lei pentru un opel astra h din 2006? Cd playerul din masina numai merge cum mergea cand am cumparat masina. sad

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 120 de lei doar pocnitori 1din, la care ai nevoie de rama adaptoare.
Ce nu mai merge ca inainte, mai exact?
Daca refuza cd-urile, trebuie curatata lentila.

| Ion1231 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La Cd-uri pur si simplu numai funtioneaza deloc, funtia radio chiar ieri am incercat sa prind niste posturi si a cam iesit fum din el insa cauta posturi care sa le emita, nu cred ca e normal sa se intample asa ceva cand cauta posturi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ion1231):

Da, nu e normal să emită, treaba lui este să recepționeze.
Nu știu dacă glumeai sau nu cu fumul.
Un player dedicat pentru Astra H e de la 400 în sus, chiar 800 lei.

| Psksjns a răspuns:

E pe site ul asta unul la 200 poate te ajuta www.bit.ly/340Q7NC