| Liquor a întrebat:

Ce parere aveti despre Opel astra clasic sau Opel astra g.
Sau recomandati-mi o masina mai feminina care sa consume putin dar sa fie si mai "masiva"
Funda*

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Si masiva si cu consum mic cam greu de gasit. Uite-te la un Passat sau o Skoda Octavia, Golf VI, sunt multe modele de fapt dar depinde de cati bani dispui!

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

@markoane - cum poti sa recomanzi aceleiasi persoane un Audi A1 si un Audi Q7? Ford Focus si X6? Peugeot 207 si Infiniti FX50 Sebastian Vettel? Nu ti se pare ca sunt cumva din lumi diferite?

| PoisonKiss a răspuns:

Peugeot 207 CC
Audi A1
Audi Q7
Honda CR-Z
Infiniti FX50 Sebastian Vettel
Mazda CX-5
Peugeot 508 RXH
Citroen DS5
Honda Civic
Opel Astra GTC
Porsche 911
BMW M5
Ford Focus ST
Volvo XC90
Toyota RAV4
VW Touareg
Kia Sportage
Mercedes ML
BMW X6
Nissan Qashqai

sper ca una sa iti fie pe plac