| Ionuț22221 a întrebat:

Buna seara! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un raspuns va rog frumos? Sa incepem! Azi mi-am luat dosarul de la instructorul meu iar aceasta mi-a zis sa-mi fac programare pe drpciv, cum am ajuns acasa am vrut sa-mi fac programare, am intrat pe siteul lor dar dupa ce completez toate spatiile pentru programare aleg data si ora disponibila imi spune ca datele introduse nu sunt valide! Ce pot face? Sunt foarte sigur pe mine si chiar vreau sa dau cat mai repede sala, precizez ca sunt pe Jud Ilfov, credeti ca nu pot face programarea deoarece este weekend si nu lucreaza nimeni? Dau funda va rog!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Daca esti pe ilfov, presupun ca dai in Bucuresti la pipera. Luni la prima ora, sa fii acolo, cand au deschis te duci la etajul 1, iei bon de ordine de la robotel. Iar apoi astepti sa te strige la ghiseu. Chiar daca faci programare online, tot la ghiseu ajungi in cele din urma fiindca trebuie sa iti dea un cod de bare pe care il scanezi la sala. Sala in care vei sustine examenul este tot la etajul 1 fix cum urci. Si asa dai examenul in aceiasi zi, fara sa te mai complici.

| Ionuț22221 explică (pentru sweetys):

Deci pot sa ma duc chiar dacă n am programare?

| sweetys a răspuns (pentru Ionuț22221):

La sala da. Te duci sa iti verifice dosarul sa ai toate actele plus chitanta aia de 90 de lei (parca nu mai stiu). Iti face poza. Iti lipeste pe dosar un cod de bare si te duci la sala si acolo e un politai, care iti rasfoieste dosarul si pe o hatrie iti da un alt cod de bare pe care il scanezi la calculator.
Ca sa nu pierzi mult timp, ei deschid la 7:30, la ora aia e de preferat sa fii acolo, ca pana la 8 sa treci de ghiseu. Sa nu uiti sa iti iei bon de la robotel (ca bonus: la robotel ai 40 de secunde ca sa iti scrii numele?).

| Ionuț22221 explică (pentru sweetys):

Mulțumesc mult

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Este weekend.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Da. Incearcă din nou Luni dupămasă. după 13.00