| Xela90 a întrebat:

Bună seara, o întrebare la voi, cine mai are sau a avut ford fiesta 2009, automat, că eu nu cred de nicio culoare că ștergătoare mici ce le am acum pe ea, am cumpărat mașina de la auto salon și pe atunci nu le-am băgat de seamă dar acum mă enervează rău de tot. Nu ajung până spre tavan nu chiar, până la tavan haha, la alte mașini văd ștergătoare până sus, adică șterge tot geamul aproape și mercedesul ce l-am avut, Dumnezeu să o odihnească în pace, ștergea tot geamul, off Doamne, mulțumesc anticipat pentru răspuns.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Asa si intrebarea care ar fi? Vrei sa vina cineva a iti curete geamurile la masina sau ce voiai sa stii? laughing

Sau vrei sa stii masura la stergatoare? Masura e aia care este acum, iar faptul ca nu sterge pana unde vrei tu, este pentru ca nu se poate, depinde si de marimea geamului.
Nu cred ca sunt masini sau stergatoare sa stearga tot geamu, ce spui tu.

| Xela90 explică (pentru relian):

Am scris de nu stiam de mine, ha ha voiam stergatoare mai mari decat astea care le am pentru ca nu imi place,