| Problemkolegproblem a întrebat:

Buna seara, oare ce dimensiuni are fiat ducato prelata 2012, 10 paleti?

Răspuns Câştigător
| ValentinMihai78 a răspuns:

Căutați pe internet, există dimensiuni acolo. Problema este că, înălțimea totală a vehiculului depinde de carosierul care a realizat suprastructura. Oricum la un 3, 3 metri înălțime maximă ar fi, la ampatamentul de 4 m și consola lungă.

4 răspunsuri:
| vlllaaddd a răspuns:

Dimensiuni 4,85x2,25x2,20.

| Problemkolegproblem explică (pentru vlllaaddd):

Nu dimensiunile prelatei, masina ca atare tip prelata ma interesează mai mult inaltimea din pamant pana sus, înălțimea masinei nu a prelatei

| vlllaaddd a răspuns (pentru Problemkolegproblem):

2.50 scria in anunt

Răspuns utilizator avertizat