| susanumarian a întrebat:

Sal TPU. plss spuneti-mi si mie ce parere aveti despre masinile fiat ducato cu prelata sunt bune de ceva. as vrea sa cumpar 1 din 2008 dau funda mareee pls

Răspuns Câştigător
| Diggy98 a răspuns:

Prelata este detasabila, iti poti lua o camioneta si pui tu prelata ulterior. Motoarele de 2, 3 JTD de pe acest model nu sunt foarte bune si o sa ai destul de des probleme cu suspensia fata (iti spun din proprie experienta). Ia-ti mai bine un Volkswagen, chiar daca e mai vechi; sunt masini bune, cu care nu ai probleme daca sunt intretinute bine.
P.S. Nu recomand nici Renault sau alte modele cu motor Renault (o sa schimbi la injectoare pana te saturi si ii dai foc; din nou, iti spun din experienta).
Sper ca am fost de ajutor!

| susanumarian explică (pentru Diggy98):

Mersi mult de info o sa ma indrept spre un ford 2008 sau un mercedez ty

| Diggy98 a răspuns (pentru susanumarian):

Ford-ul e bun dar Mercedes nu recomand tot din cauza injectoarelor.

| susanumarian explică (pentru Diggy98):

Ok mersi am gasit un ford din 2009 arata super mersi de info

4 răspunsuri:
| Toi_Alexandru_1998 a răspuns:

Salut. sunt masini foarte bune si intretinerea nu este foarte scumpa. cred ca una din 2008 este o achizitie foarte buna