| Alex20778 a întrebat:

Buna Seara, stie cineva unde aș putea să limitez, un Mt 07 in judetul Timis, legal? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| MadalinDragos a răspuns:

Salut. Legal si cu acte doveditoare pentru acest lucru, o poti face DOAR la reprezentanta. Ei sunt singurii care pot sa certifice ca legal ceea ce ai modificat, iar acele documente sunt recunoscute de catre politie si RAR. Sau poti mergi la un service agreat de către reprezentanta Yamaha spre a repara si face modificari motocicletelor produse de catre ei. Ei pot face limitări de viteza si putere, in cunostinta de cauza, fara sa creeze alte probleme rezultate in urma modificarii.
Multă baftă